Golden Tulip Jeddah
***
60 Street Old Airport Road, Jeddah, Saudi Arabia, 21461
Online rezervace. Ceny od SAR324.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-9570
Ceny od SAR324
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od SAR 324
As the city’s first hotel constructed in 1977, the exclusive 4-star Golden Tulip Hotel Jeddah is ideally situated in the heart of Jeddah just a short walk from the renowned gold souk and within easy reach of the financial district and the congress centre.

This iconic hotel houses 250 guest rooms and suites; all are large and comfortable with a tasteful décor and a host of contemporary amenities for a memorable stay.

Hotel Golden Tulip Jeddah’s relaxation and leisure facilities include an outdoor swimming pool and gym. The hotel also offers complimentary on-site parking and free Wi-Fi internet access in its public lounges.

Choose between a rich buffet of international dishes from the Sahara Restaurant or savour authentic Lebanese dishes at Golden Tulip Jeddah Hotel’s Schtoura Restaurant.

Hodnocení hostů

Sorry, only reviews in English for this hotel. Click here to view >>
Zde můžete napsat vlastní hodnocení >>

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Golden Tulip Jeddah je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

    Letiště
    • Jeddah, Saudi Arabia (JED-King Abdulaziz Intl.) - 13.05 mi
    Muzea
    • Bait Nassef Museum - 0.28 mi
    • Al Tayebat City Museum for International Civilization - 6.80 mi